Preskočiť na obsah
Juraj Kušnírik

Priemyselná výroba

Juraj Kušnírik

Obrábanie kovov

Obec
Lipovce
Od roku
2006
IČO
43 315 402

Juraj Kušnírik

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
082 36 Lipovce
Na trhu od
1. septembra 2006
IČO
43 315 402
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Podnikanie v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Juraj Kušnírik

Juraj Kušnírik – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Lipovce. Podniká od 1. septembra 2006.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad sadzovanie okien a dverí, prípravné práce pre stavbu, zemné práce a demolácie a maliarske a natieračské práce.

Základné údaje

Obchodné meno
Juraj Kušnírik
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 315 402
Dátum vzniku
1. septembra 2006
Miesto podnikania
082 36 Lipovce
Živnostenský register
Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-28068
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Juraj Kušnírik zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Sadzovanie okien a dverí

  • Prípravné práce pre stavbu, zemné práce a demolácie

  • Maliarske a natieračské práce

  • Montáž sadrokartónu

  • Montáž a demontáž lešenia

  • Montáž nábytku

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Sadzovanie okien a dverí
  • Prípravné práce pre stavbu, zemné práce a demolácie
  • Maliarske a natieračské práce
  • Montáž sadrokartónu
  • Montáž a demontáž lešenia
  • Montáž nábytku
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Inštalatér

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Juraj Kušnírik?

Miesto podnikania je v obci 082 36 Lipovce.

Čím sa Juraj Kušnírik zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sadzovanie okien a dverí; prípravné práce pre stavbu, zemné práce a demolácie; maliarske a natieračské práce; montáž sadrokartónu.

Aké je IČO – Juraj Kušnírik?

IČO je 43 315 402.

Odkedy podniká Juraj Kušnírik?

Podnikanie začalo 1. septembra 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Juraj Kušnírik podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese juraj-kusnirik-3.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.